Zeytin Cenneti Gömeç’ten
Bağcı Gurme
Zeytin & Zeytinyağ
Gömeç ilçesinin diğer bir ünü zeytin ve zeytinyağlarından gelmektedir. Kaliteli ve güvenilir zeytinyağlarının tadı ilçeye gelen misafirlere eşsiz kalıcı bir lezzet sunmaktadır.

Zeytin ve zeytinyağlarının bu eşsiz lezzetini Madra Dağı’nın verimli toprakları sunmaktadır.

Madra Dağı’nın giriş kapılarından biri de Gömeç’tir. Kuzey Ege’de önemli bir dağ silsilesini oluşturan Madra Dağları ve çevresindeki ilçe ve köyler zengin kültür varlıkları birikimini sergiler. Yeraltı ve yerüstü kaynakları açısından zengin olan bölgedeki kültür varlıklarının zengin çeşitliliği dikkat çekicidir.

Madra Dağı’nın eteklerinden soflarınıza gelen zeytin ve zeytinyağlarımız kalıcı bir lezzet sunmaktadır.

Bağcı Gurme’yi marka olarak belirleyen kelimeler;
‘’Kalite, Doğallık, Güven’’
Kalite: Ürünlerimizde en yüksek kaliteyi elde etmek amacımızdır. Amacımız doğrultusunda en yüksek standartların altına düşmemek ve değerleri müşterilerimize en iyisini sunmaktır.

Doğallık: Herhangi katkı maddesi barındırmadan, sağlığınızı önemseyerek yaşamın sırrı olan ürünlerimizi en saf haliyle soflarınızda sizleler buluşturmaktır.

Güven: Tecrübelerimiz dahilinde yetiştirilen tüm ürünlerimizin şüphe barındırmamasını isteriz. Uzun yıllardan bu yana tercihiniz olan Bağcı Gurme, siz değerli müşterilerimize hem kalitemizden, hem doğallığımızdan  ödün vermeden güven çerçevesinde hizmet sunmaktır.

Madra Dağı’nın eteklerinde zeytin ağaçlarından toplanan zeytinlerin yalnızca mekanik olarak işlenmesi ile elde edilmiş üstün kalitede zeytinyağlarımız sizlerle buluşmak için BAĞCI GURME’DE…